Zobacz również

Deweloperzy w Rzeszowie

Deweloperzy w Rzeszowie
W Rzeszowie działa wielu deweloperów, którzy każdego roku realizują wiele inwestycji mieszkaniowych, by w Rzeszowie nie zabrakło komfortowych mieszkań i lokali pod wynajem. 
 
Deweloperzy w Rzeszowie oferują mieszkania o różnych standardach i metrażach, by zaspokoić potrzeby wszystkich potencjalnych nabywców. Powstają one zarówno w niskich blokach przypominających domy, jak również w wieżowcach, które posiadają widok na całe miasto. W ten sposób każdy ma wybór gdzie chce mieszkać i w jakich warunkach. Jednymi z takich deweloperów są Szklane Tarasy oraz Developres. Pierwszy z nich jest twórcą osiedli z przestrzennymi balkonami, osiedla przy ulicach Zelwerowicza oraz Strażackiej, a także nowoczesnego budynków ST Tower czy też Zig Zak House, które są w trakcie realizacji.

To, co cechuje dewelopera to wydzielanie w mieszkaniach miejsca na przestrzenny taras, by każdy miał szansę na posiadanie własnego miejsca na świeżym powietrzu. Developres zaś zrealizował inwestycje takie jak Osiedle Zawiszy, Osiedle nad Wisłokiem oraz budynek wielkopowierzchniowy SkyRes Warszawska, który jest obiektem klasy A, co oznacza, że wykazuje mniejsze zużycie energii elektrycznej i wody. Ponadto Developres jest w trakcie budowania Osiedla Urocze Nowe Miasto.
 
 
Jak widać w Rzeszowie powstaje bardzo wiele inwestycji mieszkaniowych. Warto wspomnieć, że w większości z nich znajdują się również miejsca na lokale handlowo-usługowe, przez co Rzeszów pozostaje otwarty na nowe formy działalności.
Zobacz ostatnie komentarze o firmie: (0)
Zostaw Twój komentarz
Ocena ogólna:

podobne firmy

Ocena: 5/5 (5 opinii)
Ocena: 5/5 (4 opinie)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (2 opinie)