Zobacz również

Popularne kredyty dla firm podkarpackich

Popularne kredyty dla firm podkarpackich

Podkarpaccy przedsiębiorcy pragnący rozbudowywać swoje firmy bardzo często mierzą się z problemem, jakim jest brak wystarczających środków na realizację danych przedsięwzięć. W tym celu można wziąć kredyt dla firm podkarpackich, które w tym rejonie udziela bardzo chętnie i na dogodnych warunkach Podkarpacki Fundusz Rozwoju. Rodzaje udzielanych przez tę firmę kredytów i pożyczek są bardzo różne: pożyczki obrotowe na łagodzenie skutków agresji Rosji wobec Ukrainy, pożyczki inwestycyjne na łagodzenie skutków agresji Rosji wobec Ukrainy, pożyczki na budowę, rozbudowę lub modernizację środków trwałych z pomocą de minimis, pożyczki na zakup urządzeń i maszyn z pomocą de minimis oraz oczywiście najpopularniejsze pożyczki hipoteczne i obrotowe.

Pożyczki hipoteczne dla firm

Kredyt hipoteczny charakteryzuje się tym, że dana ruchomość lub nieruchomość jest pod zastawem. Podkarpackie firmy mogą więc wziąć pożyczkę, aby zakupić pierwszą lub kolejną nieruchomość komercyjną. Korzystne warunki udzielenia pożyczki i jej wysoka kwota sprawiają, że jest to opcja niezwykle atrakcyjna i opłacalna dla wielu przedsiębiorców.
 

Pożyczki obrotowe

Kredyt dla firm Podkarpacie w postaci pożyczek obrotowych różni się przede wszystkim możliwą otrzymaną kwotą oraz celem, jakim jest finansowanie bieżącej działalności gospodarczej. Oferta Podkarpackiego Funduszu Rozwoju jest skierowana w stronę małych i średnich podkarpackich przedsiębiorców, którzy dzięki korzystnym warunkom kredytów i pożyczek dla firm mogą bezpiecznie rozwijać swoje firmy. Pożyczka obrotowa waha się pomiędzy 1 a 500 tysiącami złotych. Należy ją spłacić w przeciągu od 1 roku do 7 lat (okres spłaty jest zależny od kwoty udzielonej pożyczki).

Podkarpacki fundusz Rozwoju wyróżnia się opłacalnymi i bezpiecznymi kredytami dla firm podkarpackich o rozmaitym przeznaczeniu i kwocie. Przy wyborze najlepszej opcji podkarpaccy przedsiębiorcy mogą liczyć na fachowe porady specjalistów znających się na finansach.

Zobacz ostatnie komentarze o firmie: (0)
Zostaw Twój komentarz
Ocena ogólna:

podobne firmy

Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (1 opinia)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy
Zostaw swoją
ocenę pierwszy